Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkávání s rodiči

3. 2. 2017

logolink_op_vvv_hor_barva_cz.jpg

Vážení rodiče,

jak jste byli informováni na podzimní schůzce, byla nám nyní schválena dotace z OP VVV - Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování.

Součástí našeho projektu Školka pro všechny s reg. číslem „CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0001963“ je také cyklus seminářů pro rodiče, kteří se aktivně zajímají o své dítě, jeho potřeby a sami se chtějí vzdělávat v této oblasti, získat nové informace, popřípadě také rady od odborníků.

První seminář jsme zaměřili na častý jev u dětí nejen v naší školce – ADHD, poruchy pozornosti, soustředění, chování u dětí.

Další seminář Školní zralost versus školní připravenost chystáme na únor – v době, kdy budete uvažovat, zda je Vaše dítě připravené na školu. (Žádosti k vyšetření dětí v pedagogické poradně z důvodu odkladu školní docházky se letos podávají již v polovině února.)

Třetí, pro Vás určitě zajímavé téma, jsme zvolili Sourozenecké vztahy, na který zveme tentokrát i rodiče mladších dětí. Akce se uskuteční 20.března opět ve 14.30 hodin.

Abychom mohli akci organizačně připravit, prosíme Vás  o nahlášení účasti paní učitelce ve třídě.

Přivítáme také Vaše návrhy na další vzdělávací akce pro rodiče, které by Vás zajímaly a také pomohly při výchově dětí.

Jak ADHD ovlivňuje život.docx            

Školní zralost.pdf

Od února začíná cyklus 8 setkání zaměřený na logopedické a motorické aktivity pro děti. Více informací najdete na nástěnkách v šatně.